Ubytování Praha s dopravou autem. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování v Praze a okolí autem. Dovolená Praha pro rodiny s dětmi levně.

Praha    >    

Praha autem

Vyhledávání ubytování v Praze a okolí

Praha autem podle termĂ­nu

Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 3 Noci - Praha autem
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 3 Noci, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 14. duben až sobota 17. duben, s vlastní dopravou, zítra v ceně 957,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: autem, jarní Super Last Minute, pobytové levně se slevou 15 %.
 
Hotel Ramada Airport Prague - Praha autem
Hotel Ramada Airport Prague
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ramada Airport Prague, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 14. duben až sobota 17. duben, s vlastní dopravou, zítra. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha autem, jarní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 3990,- Kč.
 
Hotel Ambassador – Zlatá Husa - Praha autem
Hotel Ambassador – Zlatá Husa
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ambassador – Zlatá Husa, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 14. duben až středa 21. duben, s vlastní dopravou, zítra v ceně 11550,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: autem, jarní Super Last Minute, pobytové.
 
Aquapalace Hotel Prague - Praha autem
Aquapalace Hotel Prague
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Čestlice, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquapalace Hotel Prague, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 14. duben až pondělí 19. duben, s vlastní dopravou, zítra. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Praha autem, jarní Super Last Minute, pobytové, s výlety, v aktuální ceně 12250,- Kč.
 • Klimatizace
 • VnitĹ™nĂ­ bazĂ©n
 • Minibar
 • Bar
 • Tobogány
 • Fitness
 
Aquapalace Hotel Prague - Praha autem
Aquapalace Hotel Prague
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Čestlice, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquapalace Hotel Prague, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 14. duben až úterý 20. duben, s vlastní dopravou, zítra v ceně 14700,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: autem, jarní Super Last Minute, pobytové, s výlety.
 • Klimatizace
 • VnitĹ™nĂ­ bazĂ©n
 • Minibar
 • Bar
 • Tobogány
 • Fitness
 
Praha 1 - Hotel Amarilis - Praha autem
Praha 1 - Hotel Amarilis
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Praha, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Praha 1 - Hotel Amarilis, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 14. duben až středa 21. duben, s vlastní dopravou, zítra. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha autem, jarní Super Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické levně se slevou 34 %, v aktuální ceně 10500,- Kč.
 
Hotel Ambassador – Zlatá Husa - Praha autem
Hotel Ambassador – Zlatá Husa
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ambassador – Zlatá Husa, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až čtvrtek 22. duben, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 11550,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: autem, jarní Super Last Minute, pobytové.
 
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 6 Nocí - Praha autem
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 6 Nocí, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 15. duben až středa 21. duben, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha autem, jarní Super Last Minute, pobytové levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 1913,- Kč.
 
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 3 Noci - Praha autem
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 3 Noci, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až neděle 18. duben, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 957,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: autem, jarní Super Last Minute, pobytové levně se slevou 15 %.
 
Hotel Ramada Airport Prague - Praha autem
Hotel Ramada Airport Prague
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ramada Airport Prague, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 15. duben až neděle 18. duben, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Praha autem, jarní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 3510,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 2285 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Praze a okolí

Praha podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata