Aquapark|Dovolená|Hotely|Ubytování

Praha v červenci

Ubytování v Praze v červenci 2022. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí v Praze v červenci 2022. Luxusní ubytování Praha. Dovolená červenec 2022 v Praze pro rodiny s dětmi levně.

Ubytování v Praze v červenci 2022

Apartmán Nerudova Cz1101.8
★★
  • Kuchyňský kout
  • Lednička
  • TV
  • Wifi zdarma
 
  • 3 491 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmán Nerudova Cz1101.8, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 2. červenec až sobota 9. červenec, s vlastní dopravou, za 336 dní v ceně 3491,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: červenec, letní First Minute, pobytové.
Prima Plus
★★
 
  • 2 678 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2022 v regionu Česká republika, Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Prima Plus, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 9. červenec až sobota 16. červenec, s vlastní dopravou, za 343 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Praha v červenci, letní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 2678,- Kč.
Vila Hodkovičky Cz1104.40
★★
  • Klimatizace
  • TV
  • Wifi zdarma
 
  • 3 735 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Vila Hodkovičky Cz1104.40, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. červenec až sobota 6. srpen, s vlastní dopravou, za 364 dní v ceně 3735,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: červenec, letní First Minute, pobytové.

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Ubytování v Praze 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Praze podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Prahy vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Praze vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si v Praze žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Pálava červenec nebo Rožnov červenec? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Šumava červenec případně Vysočina červenec. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2021.


Termíny ubytování v Praze můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Praha All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Prahy - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Praze - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Praze podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Praze s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Praze.