Ubytování v Praze a okolí v červenci 2021. Pobyty za nejlepơí ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí v Praze a okolí v červenci 2021. Luxusní ubytování Praha. Dovolená červenec 2021 v Praze a okolí pro rodiny s dětmi levně.

Praha    >    

Praha v červenci

VyhledĂĄvĂĄnĂ­ ubytovĂĄnĂ­ v Praze a okolĂ­

Ubytování v Praze a okolí v červenci 2021

Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 7 Nocí - Praha v červenci
Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 7 Nocí
DovolenĂĄ v Česku v lĂ©tě o prĂĄzdninĂĄch 2021 v lokalitě Čestlice, Praha a okolĂ­ v luxusnĂ­m 4hvězdičkovĂ©m ubytovacĂ­m zaƙízenĂ­ Aquapalace Praha: RekreačnĂ­ Pobyt 7 NocĂ­, v dĂ©lce 8 dnĂ­. Pobyt ve volnĂ©m termĂ­nu čtvrtek 1. červenec aĆŸ čtvrtek 8. červenec, s vlastnĂ­ dopravou, za 79 dnĂ­ v ceně 9120,- Kč. UbytovĂĄnĂ­ od Invia se stravou snĂ­daně. Kategorie tĂ©to nabĂ­dky: červenec, letnĂ­ First Minute, pobytovĂ© levně se slevou 10 %.
 
Hotel Ambassador – Zlatá Husa - Praha v červenci
Hotel Ambassador – Zlatá Husa
UbytovĂĄnĂ­ v tuzemsku v lĂ©tě o prĂĄzdninĂĄch 2021 v regionu Praha a okolĂ­ v luxusnĂ­m 5hvězdičkovĂ©m ubytovacĂ­m zaƙízenĂ­ Hotel Ambassador – ZlatĂĄ Husa, v dĂ©lce 7 dnĂ­. PrĂĄzdniny ve volnĂ©m termĂ­nu čtvrtek 1. červenec aĆŸ stƙeda 7. červenec, s vlastnĂ­ dopravou, za 79 dnĂ­. Rekreace od cestovnĂ­ agentury Invia se stravou snĂ­daně. Kategorie tĂ©to nabĂ­dky: Praha v červenci, letnĂ­ First Minute, pobytovĂ©, v aktuĂĄlnĂ­ ceně 9900,- Kč.
 
Hotel Golf - Praha v červenci
Hotel Golf
DovolenĂĄ v Česku v lĂ©tě o prĂĄzdninĂĄch 2021 v lokalitě Praha, Praha a okolĂ­ v 3.5hvězdičkovĂ©m ubytovacĂ­m zaƙízenĂ­ Hotel Golf, v dĂ©lce 2 dnĂ­. Pobyt ve volnĂ©m termĂ­nu čtvrtek 1. červenec aĆŸ pĂĄtek 2. červenec, s vlastnĂ­ dopravou, za 79 dnĂ­ v ceně 750,- Kč. UbytovĂĄnĂ­ od Invia se stravou snĂ­daně. Kategorie tĂ©to nabĂ­dky: červenec, letnĂ­ First Minute, pobytovĂ© levně.
 
Hotel Ramada Airport Prague - Praha v červenci
Hotel Ramada Airport Prague
UbytovĂĄnĂ­ v tuzemsku v lĂ©tě o prĂĄzdninĂĄch 2021 v regionu Praha a okolĂ­ v luxusnĂ­m 4hvězdičkovĂ©m ubytovacĂ­m zaƙízenĂ­ Hotel Ramada Airport Prague, v dĂ©lce 8 dnĂ­. PrĂĄzdniny ve volnĂ©m termĂ­nu čtvrtek 1. červenec aĆŸ čtvrtek 8. červenec, s vlastnĂ­ dopravou, za 79 dnĂ­. Rekreace od cestovnĂ­ agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie tĂ©to nabĂ­dky: Praha v červenci, letnĂ­ First Minute, pobytovĂ©, v aktuĂĄlnĂ­ ceně 8190,- Kč.
 
Hotel Taurus: Rekreační Pobyt 5 Nocí - Praha v červenci
Hotel Taurus: Rekreační Pobyt 5 Nocí
DovolenĂĄ v Česku v lĂ©tě o prĂĄzdninĂĄch 2021 v lokalitě Praha a okolĂ­ v luxusnĂ­m 4hvězdičkovĂ©m ubytovacĂ­m zaƙízenĂ­ Hotel Taurus: RekreačnĂ­ Pobyt 5 NocĂ­, v dĂ©lce 5 dnĂ­. Pobyt ve volnĂ©m termĂ­nu čtvrtek 1. červenec aĆŸ pondělĂ­ 5. červenec, s vlastnĂ­ dopravou, za 79 dnĂ­ v ceně 3770,- Kč. UbytovĂĄnĂ­ od Invia se stravou snĂ­daně. Kategorie tĂ©to nabĂ­dky: červenec, letnĂ­ First Minute, pobytovĂ©.
 
Hotel U KĆ™Ă­ĆŸe: RekreačnĂ­ Pobyt 2 Noci - Praha v červenci
Hotel U KĆ™Ă­ĆŸe: RekreačnĂ­ Pobyt 2 Noci
UbytovĂĄnĂ­ v tuzemsku v lĂ©tě o prĂĄzdninĂĄch 2021 v regionu Praha, Praha a okolĂ­ v 3hvězdičkovĂ©m ubytovacĂ­m zaƙízenĂ­ Hotel U KĆ™Ă­ĆŸe: RekreačnĂ­ Pobyt 2 Noci, v dĂ©lce 3 dnĂ­. PrĂĄzdniny ve volnĂ©m termĂ­nu čtvrtek 1. červenec aĆŸ sobota 3. červenec, s vlastnĂ­ dopravou, za 79 dnĂ­. Rekreace od cestovnĂ­ agentury Invia se stravou snĂ­daně. Kategorie tĂ©to nabĂ­dky: Praha v červenci, letnĂ­ First Minute, pobytovĂ© levně, v aktuĂĄlnĂ­ ceně 1125,- Kč.
 
Occidental Praha - Praha 4 - Krč - Praha v červenci
Occidental Praha - Praha 4 - Krč
DovolenĂĄ v Česku v lĂ©tě o prĂĄzdninĂĄch 2021 v lokalitě Praha, Praha a okolĂ­ v luxusnĂ­m 4hvězdičkovĂ©m ubytovacĂ­m zaƙízenĂ­ Occidental Praha - Praha 4 - Krč, v dĂ©lce 8 dnĂ­. Pobyt ve volnĂ©m termĂ­nu čtvrtek 1. červenec aĆŸ čtvrtek 8. červenec, s vlastnĂ­ dopravou, za 79 dnĂ­ v ceně 6720,- Kč. UbytovĂĄnĂ­ od Invia se stravou snĂ­daně. Kategorie tĂ©to nabĂ­dky: červenec, letnĂ­ First Minute, pobytovĂ©.
 
Praha 10 - Apartmány Prosperita - Praha v červenci
Praha 10 - ApartmĂĄny Prosperita
UbytovĂĄnĂ­ v tuzemsku v lĂ©tě o prĂĄzdninĂĄch 2021 v regionu Praha, Praha a okolĂ­ v hvězdičkovĂ©m ubytovacĂ­m zaƙízenĂ­ Praha 10 - ApartmĂĄny Prosperita, v dĂ©lce 8 dnĂ­. PrĂĄzdniny ve volnĂ©m termĂ­nu čtvrtek 1. červenec aĆŸ čtvrtek 8. červenec, s vlastnĂ­ dopravou, za 79 dnĂ­. Rekreace od cestovnĂ­ agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie tĂ©to nabĂ­dky: Praha v červenci, letnĂ­ First Minute, pobytovĂ© levně, v aktuĂĄlnĂ­ ceně 2660,- Kč.
 
Praha 9 - Camping SOKOL - Praha v červenci
Praha 9 - Camping SOKOL
DovolenĂĄ v Česku v lĂ©tě o prĂĄzdninĂĄch 2021 v lokalitě Praha, Praha a okolĂ­ v hvězdičkovĂ©m ubytovacĂ­m zaƙízenĂ­ Praha 9 - Camping SOKOL, v dĂ©lce 3 dnĂ­. Pobyt ve volnĂ©m termĂ­nu čtvrtek 1. červenec aĆŸ sobota 3. červenec, s vlastnĂ­ dopravou, za 79 dnĂ­ v ceně 240,- Kč. UbytovĂĄnĂ­ od Invia se stravou bez stravy. Kategorie tĂ©to nabĂ­dky: červenec, letnĂ­ First Minute, pobytovĂ©, poznĂĄvacĂ­, sportovnĂ­, cyklistickĂ© levně.
 
Praha 9 - Hotel Marie - Luisa - Praha v červenci
Praha 9 - Hotel Marie - Luisa
UbytovĂĄnĂ­ v tuzemsku v lĂ©tě o prĂĄzdninĂĄch 2021 v regionu Praha, Praha a okolĂ­ v 3hvězdičkovĂ©m ubytovacĂ­m zaƙízenĂ­ Praha 9 - Hotel Marie - Luisa, v dĂ©lce 8 dnĂ­. PrĂĄzdniny ve volnĂ©m termĂ­nu čtvrtek 1. červenec aĆŸ čtvrtek 8. červenec, s vlastnĂ­ dopravou, za 79 dnĂ­. Rekreace od cestovnĂ­ agentury Invia se stravou snĂ­daně. Kategorie tĂ©to nabĂ­dky: Praha v červenci, letnĂ­ First Minute, pobytovĂ©, lĂĄzeƈskĂ©, v aktuĂĄlnĂ­ ceně 4200,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 335 nalezenĂœch

Podrobné vyhledåvåní ubytovåní v Praze a okolí

Praha podle měsíce pobytu

VyhledĂĄvĂĄme

VyhledĂĄvĂĄme:   InviaDovolenĂĄ.czTravel portalChata