Aquapark|Dovolená|Hotely|Ubytování

Cyklozájezdy Praha

Cyklozájezdy v Praze. Nejlepší ceny 2021. Chaty, chalupy, hotely, penziony a ubytování v soukromí s cyklozájezdy. Luxusní ubytování v Praze. Dovolená pro rodiny s dětmi levně.

Cyklozájezdy v Praze - volné termíny

Amarilis
★★★★
 • 15 909 Kč
 • 10 500 Kč
 • - 34 %
 • Detail

  Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amarilis, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až pondělí 9. srpen, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 10500,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: cyklozájezdy, letní Super Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické levně se slevou 34 %.
  Inos
  ★★★
   
  • 5 250 Kč

  Detail

  Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Inos, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 2. srpen až pondělí 9. srpen, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Cyklozájezdy Praha, letní Super Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, v aktuální ceně 5250,- Kč.
  Amarilis
  ★★★★
  • 15 909 Kč
  • 10 500 Kč
 • - 34 %
 • Detail

  Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amarilis, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 13. srpen až pátek 20. srpen, s vlastní dopravou, za 13 dní v ceně 10500,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: cyklozájezdy, letní Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické levně se slevou 34 %.
  Camping Sokol
  ★★
   
  • 420 Kč

  Detail

  Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Camping Sokol, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 18. srpen až sobota 21. srpen, s vlastní dopravou, za 18 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Cyklozájezdy Praha, letní Last Minute, pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 420,- Kč.
  Amarilis
  ★★★★
  • 15 909 Kč
  • 10 500 Kč
 • - 34 %
 • Detail

  Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amarilis, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 19. srpen až čtvrtek 26. srpen, s vlastní dopravou, za 19 dní v ceně 10500,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: cyklozájezdy, letní Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické levně se slevou 34 %.
  Inos
  ★★★
   
  • 5 250 Kč

  Detail

  Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Inos, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 23. srpen až pondělí 30. srpen, s vlastní dopravou, za 23 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Cyklozájezdy Praha, letní Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, v aktuální ceně 5250,- Kč.
  Inos
  ★★★
   
  • 5 650 Kč

  Detail

  Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Inos, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 30. srpen až neděle 5. září, s vlastní dopravou, za 30 dní v ceně 5650,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: cyklozájezdy, letní , pobytové, sportovní, cyklistické.
  Camping Sokol
  ★★
   
  • 360 Kč

  Detail

  Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Camping Sokol, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 31. srpen až pátek 3. září, s vlastní dopravou, za 31 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Cyklozájezdy Praha, letní , pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 360,- Kč.
  Amarilis
  ★★★★
  • 15 909 Kč
  • 10 500 Kč
 • - 34 %
 • Detail

  Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amarilis, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. září až čtvrtek 9. září, s vlastní dopravou, za 33 dní v ceně 10500,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: cyklozájezdy, podzimní , pobytové, sportovní, cyklistické levně se slevou 34 %.
  Camping Sokol
  ★★
   
  • 360 Kč

  Detail

  Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Camping Sokol, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 2. září až neděle 5. září, s vlastní dopravou, za 33 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Cyklozájezdy Praha, podzimní , pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 360,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 63 nalezených

  Ubytování v Praze 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Praze podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Prahy vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Praze vybráním příslušného měsíce:

  Nevybrali jste si v Praze žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Orlické hory nebo Pálava 2021? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například ubytování Rožnov případně ubytování Šumava 2021. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR - například z oblíbených chat a chalup Chaty 2021.


  Termíny ubytování v Praze můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Praha All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Prahy - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Praze - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Praze podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Praze s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Praze.