Dovolená v Praze a okolí. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování v Praze a okolí. Dovolená Praha pro rodiny s dětmi levně.

Praha    >    

Dovolená v Praze a okolí

Vyhledávání ubytování v Praze a okolí

Dovolená v Praze a okolí podle termínu

Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 6 Nocí - Dovolená v Praze a okolí
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 6 Nocí, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. březen až úterý 16. březen, s vlastní dopravou, za 8 dní v ceně 2308,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: dovolená, jarní Last Minute, pobytové levně se slevou 15 %.
 
Aquapalace Hotel Prague - Dovolená v Praze a okolí
Aquapalace Hotel Prague
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Čestlice, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquapalace Hotel Prague, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 10. březen až neděle 14. březen, s vlastní dopravou, za 8 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Dovolená v Praze a okolí, jarní Last Minute, pobytové, s výlety, v aktuální ceně 7080,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnitřní bazén
  • Minibar
  • Bar
  • Tobogány
  • Fitness
 
Hotel Hoffmeister&Spa: Rekreační Pobyt 7 Nocí - Dovolená v Praze a okolí
Hotel Hoffmeister&Spa: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Hoffmeister&Spa: Rekreační Pobyt 7 Nocí, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. březen až středa 17. březen, s vlastní dopravou, za 8 dní v ceně 6860,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: dovolená, jarní Last Minute, pobytové.
 
Hotel Ramada Airport Prague - Dovolená v Praze a okolí
Hotel Ramada Airport Prague
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ramada Airport Prague, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 10. březen až pondělí 15. březen, s vlastní dopravou, za 8 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Dovolená v Praze a okolí, jarní Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 5850,- Kč.
 
Hotel Theatrino: Rekreační Pobyt 5 Nocí - Dovolená v Praze a okolí
Hotel Theatrino: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Theatrino: Rekreační Pobyt 5 Nocí, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 10. březen až pátek 12. březen, s vlastní dopravou, za 8 dní v ceně 1330,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: dovolená, jarní Last Minute, pobytové levně.
 
Leonardo - Praha 1 - Staré Město - Dovolená v Praze a okolí
Leonardo - Praha 1 - Staré Město
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Leonardo - Praha 1 - Staré Město, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 10. březen až neděle 14. březen, s vlastní dopravou, za 8 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Dovolená v Praze a okolí, jarní Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 3930,- Kč.
 
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 5 Nocí - Dovolená v Praze a okolí
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 5 Nocí, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 11. březen až úterý 16. březen, s vlastní dopravou, za 9 dní v ceně 1924,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: dovolená, jarní Last Minute, pobytové levně se slevou 15 %.
 
Comfort Hotel Prague City East - Dovolená v Praze a okolí
Comfort Hotel Prague City East
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Comfort Hotel Prague City East, v délce 2 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 11. březen až pátek 12. březen, s vlastní dopravou, za 9 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Dovolená v Praze a okolí, jarní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 780,- Kč.
 
Hotel Ramada Airport Prague - Dovolená v Praze a okolí
Hotel Ramada Airport Prague
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ramada Airport Prague, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 11. březen až úterý 16. březen, s vlastní dopravou, za 9 dní v ceně 6650,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: dovolená, jarní Last Minute, pobytové.
 
Clarion Congress Hotel Prague - Dovolená v Praze a okolí
Clarion Congress Hotel Prague
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clarion Congress Hotel Prague, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 12. březen až neděle 14. březen, s vlastní dopravou, za 10 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Dovolená v Praze a okolí, jarní Last Minute, pobytové levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 1330,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 2561 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Praze a okolí

Praha podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata