Aquapark|Dovolená|Hotely|Ubytování

Praha v dubnu

Ubytování v Praze v dubnu 2022. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí v Praze v dubnu 2022. Luxusní ubytování Praha. Dovolená duben 2022 v Praze pro rodiny s dětmi levně.

Ubytování v Praze v dubnu 2022

Mandarin Oriental
★★★★★
 
  • 36 062 Kč

Detail

Dovolená v Česku na jaře 2022 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mandarin Oriental, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. duben až čtvrtek 7. duben, letecky, z letiště Frankfurt, s odletem za 244 dní v ceně 36062,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: duben, jarní First Minute, pobytové.
Mandarin Oriental
★★★★★
 
  • 36 062 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na jaře 2022 v regionu Praha a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mandarin Oriental, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 2. duben až pátek 8. duben, letecky, z letiště Frankfurt, s odletem za 245 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha v dubnu, jarní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 36062,- Kč.
Mandarin Oriental
★★★★★
 
  • 36 062 Kč

Detail

Dovolená v Česku na jaře 2022 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mandarin Oriental, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 3. duben až sobota 9. duben, letecky, z letiště Frankfurt, s odletem za 246 dní v ceně 36062,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: duben, jarní First Minute, pobytové.
Mandarin Oriental
★★★★★
 
  • 36 062 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na jaře 2022 v regionu Praha a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mandarin Oriental, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 4. duben až neděle 10. duben, letecky, z letiště Frankfurt, s odletem za 247 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha v dubnu, jarní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 36062,- Kč.
Apartmán Prosperita
★★
 
  • 2 880 Kč

Detail

Dovolená v Česku na jaře 2022 v lokalitě Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmán Prosperita, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 5. duben až pondělí 11. duben, s vlastní dopravou, za 248 dní v ceně 2880,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: duben, jarní First Minute, pobytové levně.
Mandarin Oriental
★★★★★
 
  • 36 062 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na jaře 2022 v regionu Praha a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mandarin Oriental, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 6. duben až úterý 12. duben, letecky, z letiště Frankfurt, s odletem za 249 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha v dubnu, jarní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 36062,- Kč.
Mandarin Oriental
★★★★★
 
  • 36 062 Kč

Detail

Dovolená v Česku na jaře 2022 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mandarin Oriental, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 7. duben až středa 13. duben, letecky, z letiště Frankfurt, s odletem za 250 dní v ceně 36062,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: duben, jarní First Minute, pobytové.
Mandarin Oriental
★★★★★
 
  • 36 062 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na jaře 2022 v regionu Praha a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mandarin Oriental, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 8. duben až čtvrtek 14. duben, letecky, z letiště Frankfurt, s odletem za 251 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha v dubnu, jarní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 36062,- Kč.
Mandarin Oriental
★★★★★
 
  • 36 062 Kč

Detail

Dovolená v Česku na jaře 2022 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Mandarin Oriental, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 9. duben až pátek 15. duben, letecky, z letiště Frankfurt, s odletem za 252 dní v ceně 36062,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: duben, jarní First Minute, pobytové.

Zobrazeno 1-9 z 9 nalezených

Ubytování v Praze 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Praze podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Prahy vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Praze vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si v Praze žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Pálava duben nebo Rožnov duben? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Šumava duben případně Vysočina duben. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2021.


Termíny ubytování v Praze můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Praha All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Prahy - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Praze - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Praze podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Praze s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Praze.