Ubytování v Praze a okolí v dubnu 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí v Praze a okolí v dubnu 2021. Luxusní ubytování Praha. Dovolená duben 2021 v Praze a okolí pro rodiny s dětmi levně.

Praha    >    

Praha v dubnu

Vyhledávání ubytování v Praze a okolí

Ubytování v Praze a okolí v dubnu 2021

Hotel Aquapalace - Praha v dubnu
Hotel Aquapalace
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Čestlice, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aquapalace, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až sobota 24. duben, s vlastní dopravou, za 4 dny v ceně 15030,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: duben, jarní Super Last Minute, pobytové.
 • Klimatizace
 • VnitĹ™nĂ­ bazĂ©n
 • Minibar
 • Bar
 • Tobogány
 • Fitness
 
Hotel Aquapalace - Praha v dubnu
Hotel Aquapalace
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Čestlice, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aquapalace, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 17. duben až středa 21. duben, s vlastní dopravou, za 4 dny. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha v dubnu, jarní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 7250,- Kč.
 • Klimatizace
 • VnitĹ™nĂ­ bazĂ©n
 • Minibar
 • Bar
 • Tobogány
 • Fitness
 
Hotel Dap - Praha v dubnu
Hotel Dap
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Dap, v délce 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až neděle 18. duben, s vlastní dopravou, za 4 dny v ceně 1080,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: duben, jarní Super Last Minute, pobytové levně.
 • Klimatizace
 • Fitness
 • Bar
 • BezbariĂ©rovĂ˝ přístup
 • DomácĂ­ zvĂ­Ĺ™ata povolena
 
Hotel Juliš - Praha v dubnu
Hotel Juliš
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Praha, Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Juliš, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 17. duben až sobota 24. duben, s vlastní dopravou, za 4 dny. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha v dubnu, jarní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 6545,- Kč.
 
Hotel Merkur - Praha v dubnu
Hotel Merkur
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Merkur, v délce 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 17. duben až neděle 18. duben, s vlastní dopravou, za 4 dny v ceně 1040,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: duben, jarní Super Last Minute, pobytové levně.
 
Hotel Three Storks: RekreaÄŤnĂ­ Pobyt 5 NocĂ­ - Praha v dubnu
Hotel Three Storks: RekreaÄŤnĂ­ Pobyt 5 NocĂ­
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Praha a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Three Storks: Rekreační Pobyt 5 Nocí, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 17. duben až čtvrtek 22. duben, s vlastní dopravou, za 4 dny. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha v dubnu, jarní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 12870,- Kč.
 
Chata Hradištko - Hradištko - Praha v dubnu
Chata Hradištko - Hradištko
Rekreace v lokalitě Slapy, Orlík a okolí, v okresu Praha-západ - Hradištko. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chata Hradištko - Hradištko, je v délce 7 dní, v termínu od 17. dubna 2021 do 24. dubna 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 8190 Kč.
 
Chata Martina - Hradištko - Praha v dubnu
Chata Martina - Hradištko
Rekreace v lokalitě Slapy, Orlík a okolí, v okresu Praha-západ - Hradištko. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chata Martina - Hradištko, je v délce 7 dní, v termínu od 17. dubna 2021 do 24. dubna 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 6300 Kč.
 
Chata Na Kocábě - Štěchovice - Praha v dubnu
Chata Na Kocábě - Štěchovice
Rekreace v lokalitě Slapy, Orlík a okolí, v okresu Praha-západ - Štěchovice. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chata Na Kocábě - Štěchovice, je v délce 7 dní, v termínu od 17. dubna 2021 do 24. dubna 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 8400 Kč.
 
Wenceslas Square Apartments - Praha v dubnu
Wenceslas Square Apartments
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Praha, Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Wenceslas Square Apartments, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 17. duben až sobota 24. duben, s vlastní dopravou, za 4 dny. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Praha v dubnu, jarní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 11340,- Kč.
 

Zobrazeno 31-40 z 176 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Praze a okolí

Praha podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata