Jarní dovolená a jarní prázdniny v Praze a okolí. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování v Praze a okolí na jaře. Dovolená Praha pro rodiny s dětmi levně.

Praha    >    

Jarní dovolená a jarní prázdniny v Praze a okolí

Vyhledávání ubytování v Praze a okolí

Praha na jaře podle termínu

Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 5 Nocí - Jarní dovolená a jarní prázdniny v Praze a okolí
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 5 Nocí, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až pondělí 8. březen, s vlastní dopravou, zítra v ceně 1924,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní dovolená, jarní Super Last Minute, pobytové levně se slevou 15 %.
 
Aquapalace Hotel Prague - Jarní dovolená a jarní prázdniny v Praze a okolí
Aquapalace Hotel Prague
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Čestlice, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquapalace Hotel Prague, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 3. březen až úterý 9. březen, s vlastní dopravou, zítra. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Jarní dovolená a jarní prázdniny v Praze a okolí, jarní Super Last Minute, pobytové, s výlety, v aktuální ceně 14400,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Tobogány
 • Fitness
 
Aquapalace Hotel Prague - Jarní dovolená a jarní prázdniny v Praze a okolí
Aquapalace Hotel Prague
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Čestlice, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquapalace Hotel Prague, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až středa 10. březen, s vlastní dopravou, zítra v ceně 12390,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní dovolená, jarní Super Last Minute, pobytové, s výlety.
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Tobogány
 • Fitness
 
Aquapalace Hotel Prague - Jarní dovolená a jarní prázdniny v Praze a okolí
Aquapalace Hotel Prague
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Čestlice, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquapalace Hotel Prague, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 3. březen až středa 10. březen, s vlastní dopravou, zítra. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Jarní dovolená a jarní prázdniny v Praze a okolí, jarní Super Last Minute, pobytové, s výlety, v aktuální ceně 16800,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Tobogány
 • Fitness
 
Aquapalace Hotel Prague - Jarní dovolená a jarní prázdniny v Praze a okolí
Aquapalace Hotel Prague
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Čestlice, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquapalace Hotel Prague, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až pátek 5. březen, s vlastní dopravou, zítra v ceně 3540,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní dovolená, jarní Super Last Minute, pobytové, s výlety.
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Tobogány
 • Fitness
 
Don Giovanni - Praha 3 - Žižkov - Jarní dovolená a jarní prázdniny v Praze a okolí
Don Giovanni - Praha 3 - Žižkov
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Praha, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Don Giovanni - Praha 3 - Žižkov, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 3. březen až středa 10. březen, s vlastní dopravou, zítra. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Jarní dovolená a jarní prázdniny v Praze a okolí, jarní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 6143,- Kč.
 
Hotel Ramada Airport Prague - Jarní dovolená a jarní prázdniny v Praze a okolí
Hotel Ramada Airport Prague
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ramada Airport Prague, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až středa 10. březen, s vlastní dopravou, zítra v ceně 8190,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní dovolená, jarní Super Last Minute, pobytové.
 
Hotel Theatrino: Rekreační Pobyt 5 Nocí - Jarní dovolená a jarní prázdniny v Praze a okolí
Hotel Theatrino: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Theatrino: Rekreační Pobyt 5 Nocí, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 3. březen až pondělí 8. březen, s vlastní dopravou, zítra. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Jarní dovolená a jarní prázdniny v Praze a okolí, jarní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 3720,- Kč.
 
Hotel U Zlatého Jelena - Jarní dovolená a jarní prázdniny v Praze a okolí
Hotel U Zlatého Jelena
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Zlatého Jelena, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až středa 10. březen, s vlastní dopravou, zítra v ceně 4200,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní dovolená, jarní Super Last Minute, pobytové.
 
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 6 Nocí - Jarní dovolená a jarní prázdniny v Praze a okolí
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 6 Nocí, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 4. březen až středa 10. březen, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Jarní dovolená a jarní prázdniny v Praze a okolí, jarní Super Last Minute, pobytové levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 2308,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1189 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Praze a okolí

Praha podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata