Ubytování v Praze a okolí v květnu 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí v Praze a okolí v květnu 2021. Luxusní ubytování Praha. Dovolená květen 2021 v Praze a okolí pro rodiny s dětmi levně.

Praha    >    

Praha v květnu

Vyhledávání ubytování v Praze a okolí

Ubytování v Praze a okolí v květnu 2021

Aquapalace Hotel Prague - Praha v květnu
Aquapalace Hotel Prague
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Čestlice, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquapalace Hotel Prague, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až čtvrtek 6. květen, s vlastní dopravou, za 18 dní v ceně 12250,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: květen, jarní Last Minute, pobytové, s výlety.
 • Klimatizace
 • VnitĹ™nĂ­ bazĂ©n
 • Minibar
 • Bar
 • Tobogány
 • Fitness
 
Clarion Congress Hotel Prague - Praha v květnu
Clarion Congress Hotel Prague
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clarion Congress Hotel Prague, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 1. květen až úterý 4. květen, s vlastní dopravou, za 18 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha v květnu, jarní Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 3470,- Kč.
 
Hotel Ambassador – Zlatá Husa - Praha v květnu
Hotel Ambassador – Zlatá Husa
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ambassador – Zlatá Husa, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až pátek 7. květen, s vlastní dopravou, za 18 dní v ceně 9900,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: květen, jarní Last Minute, pobytové.
 
Hotel Aquapalace - Praha v květnu
Hotel Aquapalace
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Čestlice, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aquapalace, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 1. květen až středa 5. květen, s vlastní dopravou, za 18 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha v květnu, jarní Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 7250,- Kč.
 • Klimatizace
 • VnitĹ™nĂ­ bazĂ©n
 • Minibar
 • Bar
 • Tobogány
 • Fitness
 
Hotel Aquapalace - Praha v květnu
Hotel Aquapalace
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Čestlice, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aquapalace, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s vlastní dopravou, za 18 dní v ceně 15030,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: květen, jarní Last Minute, pobytové.
 • Klimatizace
 • VnitĹ™nĂ­ bazĂ©n
 • Minibar
 • Bar
 • Tobogány
 • Fitness
 
Hotel Golf - Praha v květnu
Hotel Golf
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Praha, Praha a okolí v 3.5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Golf, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s vlastní dopravou, za 18 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha v květnu, jarní Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 5320,- Kč.
 
Hotel Sonata - Praha v květnu
Hotel Sonata
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Praha, Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Sonata, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s vlastní dopravou, za 18 dní v ceně 10885,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: květen, jarní Last Minute, pobytové.
 
Chalupa Karolínka - Jevany - Praha v květnu
Chalupa KarolĂ­nka - Jevany
Rekreace v lokalitě Praha a okolí, v okresu Praha-východ - Jevany. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Karolínka - Jevany, je v délce 7 dní, v termínu od 1. května 2021 do 8. května 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 6839 Kč.
 
Chata Hradištko - Hradištko - Praha v květnu
Chata Hradištko - Hradištko
Rekreace v lokalitě Slapy, Orlík a okolí, v okresu Praha-západ - Hradištko. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chata Hradištko - Hradištko, je v délce 7 dní, v termínu od 1. května 2021 do 8. května 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 8190 Kč.
 
Chata Martina - Hradištko - Praha v květnu
Chata Martina - Hradištko
Rekreace v lokalitě Slapy, Orlík a okolí, v okresu Praha-západ - Hradištko. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chata Martina - Hradištko, je v délce 7 dní, v termínu od 1. května 2021 do 8. května 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 6300 Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 322 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Praze a okolí

Praha podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata