Ubytování v Praze a okolí v květnu 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí v Praze a okolí v květnu 2021. Luxusní ubytování Praha. Dovolená květen 2021 v Praze a okolí pro rodiny s dětmi levně.

Praha    >    

Praha v květnu

Vyhledávání ubytování v Praze a okolí

Ubytování v Praze a okolí v květnu 2021

Aquapalace Hotel Prague - Praha v květnu
Aquapalace Hotel Prague
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Čestlice, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquapalace Hotel Prague, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s vlastní dopravou, za 60 dní v ceně 17150,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: květen, jarní , pobytové, s výlety.
  • Klimatizace
  • VnitĹ™nĂ­ bazĂ©n
  • Minibar
  • Bar
  • Tobogány
  • Fitness
 
Hotel Ambassador – Zlatá Husa - Praha v květnu
Hotel Ambassador – Zlatá Husa
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Praha a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ambassador – Zlatá Husa, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 1. květen až pátek 7. květen, s vlastní dopravou, za 60 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha v květnu, jarní , pobytové, v aktuální ceně 9900,- Kč.
 
Hotel Taurus: Rekreační Pobyt 5 Nocí - Praha v květnu
Hotel Taurus: RekreaÄŤnĂ­ Pobyt 5 NocĂ­
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Taurus: Rekreační Pobyt 5 Nocí, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až pondělí 3. květen, s vlastní dopravou, za 60 dní v ceně 2460,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: květen, jarní , pobytové levně.
 
Hotel Three Storks: Rekreační Pobyt 5 Nocí - Praha v květnu
Hotel Three Storks: RekreaÄŤnĂ­ Pobyt 5 NocĂ­
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Praha a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Three Storks: Rekreační Pobyt 5 Nocí, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 1. květen až úterý 4. květen, s vlastní dopravou, za 60 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha v květnu, jarní , pobytové, v aktuální ceně 8830,- Kč.
 
Hotel Three Storks: Rekreační Pobyt 5 Nocí - Praha v květnu
Hotel Three Storks: RekreaÄŤnĂ­ Pobyt 5 NocĂ­
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Three Storks: Rekreační Pobyt 5 Nocí, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až čtvrtek 6. květen, s vlastní dopravou, za 60 dní v ceně 13930,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: květen, jarní , pobytové.
 
Hotel U Zlatého Jelena - Praha v květnu
Hotel U Zlatého Jelena
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Zlatého Jelena, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 1. květen až čtvrtek 6. květen, s vlastní dopravou, za 60 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha v květnu, jarní , pobytové, v aktuální ceně 4750,- Kč.
 
Chalupa Karolínka - Jevany - Praha v květnu
Chalupa KarolĂ­nka - Jevany
Rekreace v lokalitě Praha a okolí, v okresu Praha-východ - Jevany. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Karolínka - Jevany, je v délce 7 dní, v termínu od 1. května 2021 do 8. května 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 6839 Kč.
 
Chata Hradištko - Hradištko - Praha v květnu
Chata Hradištko - Hradištko
Rekreace v lokalitě Slapy, Orlík a okolí, v okresu Praha-západ - Hradištko. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chata Hradištko - Hradištko, je v délce 7 dní, v termínu od 1. května 2021 do 8. května 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 8190 Kč.
 
Chata Martina - Hradištko - Praha v květnu
Chata Martina - Hradištko
Rekreace v lokalitě Slapy, Orlík a okolí, v okresu Praha-západ - Hradištko. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chata Martina - Hradištko, je v délce 7 dní, v termínu od 1. května 2021 do 8. května 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 6300 Kč.
 
Chata Na Kocábě - Štěchovice - Praha v květnu
Chata Na Kocábě - Štěchovice
Rekreace v lokalitě Slapy, Orlík a okolí, v okresu Praha-západ - Štěchovice. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chata Na Kocábě - Štěchovice, je v délce 7 dní, v termínu od 1. května 2021 do 8. května 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 8400 Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 356 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Praze a okolí

Praha podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata