Aquapark|Dovolená|Hotely|Ubytování

Praha v květnu

Ubytování v Praze v květnu 2022. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí v Praze v květnu 2022. Luxusní ubytování Praha. Dovolená květen 2022 v Praze pro rodiny s dětmi levně.

Ubytování v Praze v květnu 2022

Apartmán Prosperita
★★
 
  • 2 880 Kč

Detail

Dovolená v Česku na jaře 2022 v lokalitě Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmán Prosperita, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. květen až čtvrtek 2. červen, s vlastní dopravou, za 300 dní v ceně 2880,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: květen, jarní First Minute, pobytové levně.

Zobrazeno 1-1 z 1 nalezených

Ubytování v Praze 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Praze podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Prahy vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Praze vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si v Praze žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Janské Lázně květen nebo Jižní Čechy květen? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Karlovy Vary květen případně Krkonoše květen. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2021.


Termíny ubytování v Praze můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Praha All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Prahy - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Praze - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Praze podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Praze s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Praze.