Aquapark|Dovolená|Hotely|Ubytování

Levné apartmány v Praze

Levné apartmány v Praze. Pobyty za nejlepší ceny. Apartmány Praha a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování v Praze. Dovolená Praha pro rodiny s dětmi levně.

Levné apartmány Praha - volné termíny

Apartmán Prosperita
★★
 
  • 880 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmán Prosperita, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 11. srpen až pátek 13. srpen, s vlastní dopravou, za 11 dní v ceně 880,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: levné apartmány, letní Last Minute, pobytové levně.
Apartmán Prosperita
★★
 
  • 880 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmán Prosperita, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 15. srpen až úterý 17. srpen, s vlastní dopravou, za 15 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Levné apartmány v Praze, letní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 880,- Kč.
Apartmán Prosperita
★★
 
  • 880 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmán Prosperita, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 11. září až pondělí 13. září, s vlastní dopravou, za 42 dní v ceně 880,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: levné apartmány, podzimní , pobytové levně.
Apartmán Prosperita
★★
 
  • 880 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmán Prosperita, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 26. září až úterý 28. září, s vlastní dopravou, za 57 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Levné apartmány v Praze, podzimní , pobytové levně, v aktuální ceně 880,- Kč.
Apartmán Prosperita
★★
 
  • 2 640 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmán Prosperita, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 24. listopad až úterý 30. listopad, s vlastní dopravou, za 116 dní v ceně 2640,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: levné apartmány, podzimní First Minute, pobytové levně.
Apartmán Prosperita
★★
 
  • 2 940 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku v zimě 2022 v regionu Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmán Prosperita, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 10. leden až pondělí 17. leden, s vlastní dopravou, za 163 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Levné apartmány v Praze, zimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 2940,- Kč.
Apartmán Prosperita
★★
 
  • 2 940 Kč

Detail

Dovolená v Česku v zimě 2022 v lokalitě Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmán Prosperita, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 17. leden až pondělí 24. leden, s vlastní dopravou, za 170 dní v ceně 2940,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: levné apartmány, zimní First Minute, pobytové levně.
Apartmán Prosperita
★★
 
  • 2 880 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na jaře 2022 v regionu Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmán Prosperita, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 5. duben až pondělí 11. duben, s vlastní dopravou, za 248 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Levné apartmány v Praze, jarní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 2880,- Kč.
Apartmán Prosperita
★★
 
  • 2 880 Kč

Detail

Dovolená v Česku na jaře 2022 v lokalitě Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmán Prosperita, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 27. květen až čtvrtek 2. červen, s vlastní dopravou, za 300 dní v ceně 2880,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: levné apartmány, jarní First Minute, pobytové levně.
Apartmán Prosperita
★★
 
  • 2 880 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2022 v regionu Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Apartmán Prosperita, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 5. listopad až pátek 11. listopad, s vlastní dopravou, za 462 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Levné apartmány v Praze, podzimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 2880,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 11 nalezených

Ubytování v Praze 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Praze podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Prahy vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Praze vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si v Praze žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Jižní Čechy levné apartmány nebo Karlovy Vary levné apartmány? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Krkonoše levné apartmány případně Liberec levné apartmány. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2021.


Termíny ubytování v Praze můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Praha All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Prahy - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Praze - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Praze podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Praze s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Praze.