Levné ubytování v Praze a okolí. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování v Praze a okolí. Dovolená Praha pro rodiny s dětmi levně.

Praha    >    

Levné ubytování v Praze a okolí

Vyhledávání ubytování v Praze a okolí

Levné ubytování Praha podle termínu

Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 5 Nocí - Levné ubytování v Praze a okolí
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 5 Nocí, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až pondělí 8. březen, s vlastní dopravou, zítra v ceně 1924,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: levně, jarní Super Last Minute, pobytové levně se slevou 15 %.
 
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 6 Nocí - Levné ubytování v Praze a okolí
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 6 Nocí, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 4. březen až středa 10. březen, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Levné ubytování v Praze a okolí, jarní Super Last Minute, pobytové levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 2308,- Kč.
 
Duo - Praha 9 - Střížkov - Levné ubytování v Praze a okolí
Duo - Praha 9 - Střížkov
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Duo - Praha 9 - Střížkov, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. březen až sobota 6. březen, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 1710,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: levně, jarní Super Last Minute, pobytové levně.
 
Hotel Mánes - Levné ubytování v Praze a okolí
Hotel Mánes
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Praha, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Mánes, v délce 2 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 4. březen až pátek 5. březen, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Levné ubytování v Praze a okolí, jarní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 650,- Kč.
 
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 2 Noci - Levné ubytování v Praze a okolí
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 2 Noci
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 2 Noci, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. březen až sobota 6. březen, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 905,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: levně, jarní Super Last Minute, pobytové levně.
 
Hotel Ramada Airport Prague - Levné ubytování v Praze a okolí
Hotel Ramada Airport Prague
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ramada Airport Prague, v délce 2 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 5. březen až sobota 6. březen, s vlastní dopravou, popozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Levné ubytování v Praze a okolí, jarní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 1330,- Kč.
 
Hotel U Kříže - Levné ubytování v Praze a okolí
Hotel U Kříže
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Kříže, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. březen až čtvrtek 11. březen, s vlastní dopravou, popozítří v ceně 2802,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: levně, jarní Super Last Minute, pobytové levně.
 
Hodkovičky - Levné ubytování v Praze a okolí
Hodkovičky
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hodkovičky, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 13. březen, s vlastní dopravou, za 4 dny. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Levné ubytování v Praze a okolí, jarní Super Last Minute, pobytové levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 2423,- Kč.
 
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 5 Nocí - Levné ubytování v Praze a okolí
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 5 Nocí, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až čtvrtek 11. březen, s vlastní dopravou, za 4 dny v ceně 1924,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: levně, jarní Super Last Minute, pobytové levně se slevou 15 %.
 
Comfort Hotel Prague City East - Levné ubytování v Praze a okolí
Comfort Hotel Prague City East
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Comfort Hotel Prague City East, v délce 2 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 7. březen až pondělí 8. březen, s vlastní dopravou, za 5 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Levné ubytování v Praze a okolí, jarní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 780,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 431 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Praze a okolí

Praha podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata