Aquapark|Dovolená|Hotely|Ubytování

Levné ubytování v Praze

Levné ubytování v Praze. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování v Praze. Dovolená Praha pro rodiny s dětmi levně.

Levné ubytování Praha - volné termíny

U Zlatého Jelena
★★
👍👍👍👍
 
 • 950 Kč

Detail

3.6/5 Skvělé (3 hodnocení)
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Zlatého Jelena, v délce 2 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až pondělí 2. srpen, s vlastní dopravou, zítra v ceně 950,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: levně, letní Super Last Minute, pobytové levně. Hodnocení ubytování v U Zlatého Jelena je 3.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Dap
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 1 080 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (35 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dap, v délce 2 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 3. srpen až středa 4. srpen, s vlastní dopravou, popozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Levné ubytování v Praze, letní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 1080,- Kč. Recenze Dap je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Hotel Krystal
★★★
👍👍👍👍👍
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 • Lednička
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 550 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (15 hodnocení)
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Krystal, v délce 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 4. srpen až čtvrtek 5. srpen, s vlastní dopravou, za 4 dny v ceně 550,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: levně, letní Super Last Minute, pobytové levně. Hodnocení ubytování v Hotel Krystal je 4.2 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
U Zlatého Jelena
★★
👍👍👍👍
 
 • 950 Kč

Detail

3.6/5 Skvělé (3 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Zlatého Jelena, v délce 2 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 4. srpen až čtvrtek 5. srpen, s vlastní dopravou, za 4 dny. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Levné ubytování v Praze, letní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 950,- Kč. Recenze U Zlatého Jelena je 3.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Golf
★★★
 
 • 750 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Golf, v délce 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. srpen až pátek 6. srpen, s vlastní dopravou, za 5 dní v ceně 750,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: levně, letní Super Last Minute, pobytové levně.
Hotel Krystal
★★★
👍👍👍👍👍
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 • Lednička
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 550 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (15 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Krystal, v délce 2 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 5. srpen až pátek 6. srpen, s vlastní dopravou, za 5 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Levné ubytování v Praze, letní Super Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 550,- Kč. Recenze Hotel Krystal je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
U Zlatého Jelena
★★
👍👍👍👍
 
 • 950 Kč

Detail

3.6/5 Skvělé (3 hodnocení)
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Zlatého Jelena, v délce 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. srpen až pátek 6. srpen, s vlastní dopravou, za 5 dní v ceně 950,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: levně, letní Super Last Minute, pobytové levně. Hodnocení ubytování v U Zlatého Jelena je 3.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Plaza (Holešovice)
★★
 
 • 2 995 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Plaza (Holešovice), v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 7. srpen až čtvrtek 12. srpen, s vlastní dopravou, za 7 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Levné ubytování v Praze, letní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 2995,- Kč.
U Zlatého Jelena
★★
👍👍👍👍
 
 • 950 Kč

Detail

3.6/5 Skvělé (3 hodnocení)
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Zlatého Jelena, v délce 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 7. srpen až neděle 8. srpen, s vlastní dopravou, za 7 dní v ceně 950,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: levně, letní Last Minute, pobytové levně. Hodnocení ubytování v U Zlatého Jelena je 3.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Golf
★★★
 
 • 750 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Golf, v délce 2 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 9. srpen až úterý 10. srpen, s vlastní dopravou, za 9 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Levné ubytování v Praze, letní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 750,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 202 nalezených

Ubytování v Praze 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Praze podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Prahy vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Praze vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si v Praze žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Jižní Čechy levně nebo Karlovy Vary levně? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Krkonoše levně případně Liberec levně. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2021.


Termíny ubytování v Praze můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Praha All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Prahy - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Praze - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Praze podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Praze s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Praze.