Aquapark|Dovolená|Hotely|Ubytování

Levné ubytování v Praze

Levné ubytování v Praze. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování v Praze. Dovolená Praha pro rodiny s dětmi levně.

Levné ubytování Praha - volné termíny

Dorint Hotel Don Giovanni
★★★★★
 
 • 1 797 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Dorint Hotel Don Giovanni, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 29. srpen až středa 1. září, s vlastní dopravou, za 29 dní v ceně 1797,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: levně, letní Last Minute, pobytové levně.
Hotel Krystal
★★★
👍👍👍👍👍
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 • Lednička
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 550 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (15 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Krystal, v délce 2 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 29. srpen až pondělí 30. srpen, s vlastní dopravou, za 29 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Levné ubytování v Praze, letní Last Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 550,- Kč. Recenze Hotel Krystal je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Barceló Occidental Praha (Praha 4)
★★★★
 
 • 760 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Barceló Occidental Praha (Praha 4), v délce 2 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 30. srpen až úterý 31. srpen, s vlastní dopravou, za 30 dní v ceně 760,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: levně, letní , pobytové levně.
Hotel Krystal
★★★
👍👍👍👍👍
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 • Lednička
 • TV
 • Wifi zdarma
 
 • 550 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (15 hodnocení)
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Krystal, v délce 2 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 30. srpen až úterý 31. srpen, s vlastní dopravou, za 30 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Levné ubytování v Praze, letní , pobytové levně, v aktuální ceně 550,- Kč. Recenze Hotel Krystal je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
U Zlatého Jelena
★★
👍👍👍👍
 
 • 950 Kč

Detail

3.6/5 Skvělé (3 hodnocení)
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Zlatého Jelena, v délce 2 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 30. srpen až úterý 31. srpen, s vlastní dopravou, za 30 dní v ceně 950,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: levně, letní , pobytové levně. Hodnocení ubytování v U Zlatého Jelena je 3.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Camping Sokol
★★
 
 • 360 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Camping Sokol, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 31. srpen až pátek 3. září, s vlastní dopravou, za 31 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Levné ubytování v Praze, letní , pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 360,- Kč.
Golf
★★★
 
 • 750 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Golf, v délce 2 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 31. srpen až středa 1. září, s vlastní dopravou, za 31 dní v ceně 750,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: levně, letní , pobytové levně.
Camping Sokol
★★
 
 • 360 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Camping Sokol, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 2. září až neděle 5. září, s vlastní dopravou, za 33 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Levné ubytování v Praze, podzimní , pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 360,- Kč.
Golf
★★★
 
 • 760 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Golf, v délce 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. září až pátek 3. září, s vlastní dopravou, za 33 dní v ceně 760,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: levně, podzimní , pobytové levně.
U Kříže
★★★
 • 2 250 Kč
 • 2 025 Kč
 • - 10 %
 • Detail

  Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení U Kříže, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 3. září až úterý 7. září, s vlastní dopravou, za 34 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Levné ubytování v Praze, podzimní , pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 2025,- Kč.

  Zobrazeno 41-50 z 202 nalezených

  Ubytování v Praze 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Praze podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Prahy vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Praze vybráním příslušného měsíce:

  Nevybrali jste si v Praze žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Lipno levně nebo Luhačovice levně? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Máchovo jezero levně případně Orlické hory levně. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2021.


  Termíny ubytování v Praze můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Praha All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Prahy - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Praze - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Praze podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Praze s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Praze.