Ubytování v Praze a okolí v listopadu 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí v Praze a okolí v listopadu 2021. Luxusní ubytování Praha. Dovolená listopad 2021 v Praze a okolí pro rodiny s dětmi levně.

Praha    >    

Praha v listopadu

Vyhledávání ubytování v Praze a okolí

Ubytování v Praze a okolí v listopadu 2021

Hotel Aquapalace - Praha v listopadu
Hotel Aquapalace
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Čestlice, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aquapalace, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. listopad až středa 3. listopad, s vlastní dopravou, za 244 dní v ceně 4120,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: listopad, podzimní First Minute, pobytové.
 • Klimatizace
 • VnitĹ™nĂ­ bazĂ©n
 • Minibar
 • Bar
 • Tobogány
 • Fitness
 
Hotel Aquapalace - Praha v listopadu
Hotel Aquapalace
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Čestlice, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aquapalace, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 1. listopad až sobota 6. listopad, s vlastní dopravou, za 244 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Praha v listopadu, podzimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 13420,- Kč.
 • Klimatizace
 • VnitĹ™nĂ­ bazĂ©n
 • Minibar
 • Bar
 • Tobogány
 • Fitness
 
Aquapalace Praha: RekreaÄŤnĂ­ Pobyt 7 NocĂ­ - Praha v listopadu
Aquapalace Praha: RekreaÄŤnĂ­ Pobyt 7 NocĂ­
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Čestlice, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 7 Nocí, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. listopad až úterý 9. listopad, s vlastní dopravou, za 245 dní v ceně 9408,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: listopad, podzimní First Minute, pobytové levně se slevou 10 %.
 
Clarion Hotel Prague City - Praha v listopadu
Clarion Hotel Prague City
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clarion Hotel Prague City, v délce 2 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 2. listopad až středa 3. listopad, s vlastní dopravou, za 245 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha v listopadu, podzimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 1110,- Kč.
 • Bar
 
Hotel Three Storks: RekreaÄŤnĂ­ Pobyt 5 NocĂ­ - Praha v listopadu
Hotel Three Storks: RekreaÄŤnĂ­ Pobyt 5 NocĂ­
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Three Storks: Rekreační Pobyt 5 Nocí, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. listopad až sobota 6. listopad, s vlastní dopravou, za 245 dní v ceně 5270,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: listopad, podzimní First Minute, pobytové.
 
Berchtold - Kunice - Vidovice - Praha v listopadu
Berchtold - Kunice - Vidovice
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Strančice, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berchtold - Kunice - Vidovice, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 3. listopad až středa 10. listopad, s vlastní dopravou, za 246 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha v listopadu, podzimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 8120,- Kč.
 
Hotel Aquapalace - Praha v listopadu
Hotel Aquapalace
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Čestlice, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aquapalace, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. listopad až sobota 6. listopad, s vlastní dopravou, za 246 dní v ceně 6070,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: listopad, podzimní First Minute, pobytové.
 • Klimatizace
 • VnitĹ™nĂ­ bazĂ©n
 • Minibar
 • Bar
 • Tobogány
 • Fitness
 
Clarion Congress Hotel Prague - Praha v listopadu
Clarion Congress Hotel Prague
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clarion Congress Hotel Prague, v délce 2 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 4. listopad až pátek 5. listopad, s vlastní dopravou, za 247 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha v listopadu, podzimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 980,- Kč.
 
Hotel Taurus: RekreaÄŤnĂ­ Pobyt 5 NocĂ­ - Praha v listopadu
Hotel Taurus: RekreaÄŤnĂ­ Pobyt 5 NocĂ­
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Taurus: Rekreační Pobyt 5 Nocí, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. listopad až pondělí 8. listopad, s vlastní dopravou, za 247 dní v ceně 2060,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: listopad, podzimní First Minute, pobytové levně.
 
Praha 1 - Hotel Amarilis - Praha v listopadu
Praha 1 - Hotel Amarilis
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Praha 1 - Hotel Amarilis, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 5. listopad až pátek 12. listopad, s vlastní dopravou, za 248 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha v listopadu, podzimní First Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, v aktuální ceně 9100,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 80 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Praze a okolí

Praha podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata