Aquapark|Dovolená|Hotely|Ubytování

Poznávací zájezdy Praha 2021

Poznávací zájezdy Praha. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021. Luxusní ubytování v Praze. Dovolená Praha pro rodiny s dětmi levně.

Poznávací zájezdy Praha - volné termíny

Camping Sokol
★★
 
  • 420 Kč

Detail

Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Camping Sokol, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 18. srpen až sobota 21. srpen, s vlastní dopravou, za 18 dní v ceně 420,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: poznávací zájezdy, letní Last Minute, pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně.
Camping Sokol
★★
 
  • 360 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Camping Sokol, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 31. srpen až pátek 3. září, s vlastní dopravou, za 31 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy Praha 2021, letní , pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 360,- Kč.
Camping Sokol
★★
 
  • 360 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Camping Sokol, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. září až neděle 5. září, s vlastní dopravou, za 33 dní v ceně 360,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: poznávací zájezdy, podzimní , pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně.
Camping Sokol
★★
 
  • 700 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Camping Sokol, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 11. září až sobota 18. září, s vlastní dopravou, za 42 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy Praha 2021, podzimní , pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 700,- Kč.
Camping Sokol
★★
 
  • 700 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Camping Sokol, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 13. září až pondělí 20. září, s vlastní dopravou, za 44 dní v ceně 700,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: poznávací zájezdy, podzimní , pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně.
Camping Sokol
★★
 
  • 700 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Camping Sokol, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 19. září až neděle 26. září, s vlastní dopravou, za 50 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy Praha 2021, podzimní , pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 700,- Kč.
Camping Sokol
★★
 
  • 700 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Camping Sokol, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 24. září až pátek 1. říjen, s vlastní dopravou, za 55 dní v ceně 700,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: poznávací zájezdy, podzimní , pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně.
Camping Sokol
★★
 
  • 700 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Camping Sokol, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu úterý 28. září až úterý 5. říjen, s vlastní dopravou, za 59 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy Praha 2021, podzimní , pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 700,- Kč.
Camping Sokol
★★
 
  • 700 Kč

Detail

Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Camping Sokol, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 30. září až čtvrtek 7. říjen, s vlastní dopravou, za 61 dní v ceně 700,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: poznávací zájezdy, podzimní First Minute, pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně.
Camping Sokol
★★
 
  • 700 Kč

Detail

Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Camping Sokol, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 7. říjen až čtvrtek 14. říjen, s vlastní dopravou, za 68 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy Praha 2021, podzimní First Minute, pobytové, poznávací, sportovní, cyklistické levně, v aktuální ceně 700,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 18 nalezených

Ubytování v Praze 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Praze podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Prahy vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Praze vybráním příslušného měsíce:

Nevybrali jste si v Praze žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Lipno poznávací zájezdy nebo Luhačovice poznávací zájezdy? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například Máchovo jezero poznávací zájezdy případně Orlické hory poznávací zájezdy. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2021.


Termíny ubytování v Praze můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Praha All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Prahy - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Praze - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Praze podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Praze s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Praze.