Aquapark|Dovolená|Hotely|Ubytování

Inos - Praha

Ubytování Inos v Praze. Volné termíny 2021 / 2022. Rezervace pobytu online. Inos.

Inos - v Praze

Reklama

Inos
★★★
 •  
 •  
  • 5 775 Kč

  Detail

  Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Inos, v délce 8 dní. Pobyt v Praze ve volném termínu sobota 2. říjen až sobota 9. říjen, s vlastní dopravou, za 4 dny v ceně 5775,- Kč. Ubytování Praha od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Hotel, podzimní Super Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické.
  Inos
  ★★★
 •  
 •  
  • 5 775 Kč

  Detail

  Ubytování v Praze na podzim 2021 v regionu Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Inos, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 6. říjen až středa 13. říjen, s vlastní dopravou, za 8 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Inos - Praha, podzimní Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické, v aktuální ceně 5775,- Kč.
  Inos
  ★★★
 •  
 •  
  • 5 775 Kč

  Detail

  Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Inos, v délce 8 dní. Pobyt v Praze ve volném termínu středa 20. říjen až středa 27. říjen, s vlastní dopravou, za 22 dní v ceně 5775,- Kč. Ubytování Praha od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Hotel, podzimní Last Minute, pobytové, sportovní, cyklistické.

  Reklama

  Ubytování v Praze 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře, kde si můžete nastavit výběr vaší dovolené v Praze podle různých podmínek jako je strava, doprava, cena, atd. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud máte pouze přibližnou představu kdy do Prahy vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Praze vybráním příslušného měsíce:

  Nevybrali jste si v Praze žádný vhodný pobyt? Chcete vyzkoušet dovolenou v jiné lokalitě ČR? Co třeba vyzkoušet lokality jako jsou Luhačovice nebo Máchovo jezero 2021? Nebo můžete vyzkoušet ubytování v dalších destinacích jako například ubytování Orlické hory 2021/2022? Pokud preferujete ubytování tipu First Minute, vyberte si například ubytování Pálava 2021. Nevíte ještě kokrétní lokalitu v České Republice? Vybírejte tedy ze všech pobytů v ČR: ubytování v ČR 2021.


  Termíny ubytování v Praze můžete vybírat jako Last Minute či First Minute nebo podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022. Rekreaci lze také vybrat podle stravy: Praha All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava do Prahy - ať už vlastní nebo autobusem, typ pobytu v Praze - například lázeňské pobyty, pobyty pouze pro seniory, ubytování v Praze podle nejlepších recenzí atd. Dovolenou můžete vybírat online také podle druhu ubytovacích zařízení jako jsou hotely, apartmány, chaty, chatky a chalupy nebo penzióny. Máte-li zájem o luxusní dovolenou v Praze s All Inclusive, vyzkoušejte nabídku luxusního ubytování v luxusních apartmánech a špičkových hotelech. Svojí rekreaci můžete online vybrat nejen podle dostupných roků 2021 a 2022 a měsíců, ale i podle ročních období - jarní, letní, podzimní a zimní dovolenou v Praze.