Ubytování v Praze a okolí v prosinci 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí v Praze a okolí v prosinci 2021. Luxusní ubytování Praha. Dovolená prosinec 2021 v Praze a okolí pro rodiny s dětmi levně.

Praha    >    

Praha v prosinci

Vyhledávání ubytování v Praze a okolí

Ubytování v Praze a okolí v prosinci 2021

Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 2 Noci - Praha v prosinci
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 2 Noci
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 2 Noci, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až pátek 3. prosinec, s vlastní dopravou, za 232 dní v ceně 750,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, pobytové levně.
 
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 7 Nocí - Praha v prosinci
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 7 Nocí, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až čtvrtek 9. prosinec, s vlastní dopravou, za 233 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha v prosinci, zimní First Minute, pobytové levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 2376,- Kč.
 
Aquapalace Praha: RekreaÄŤnĂ­ Pobyt 2 Noci - Praha v prosinci
Aquapalace Praha: RekreaÄŤnĂ­ Pobyt 2 Noci
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Čestlice, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 2 Noci, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až sobota 4. prosinec, s vlastní dopravou, za 233 dní v ceně 2579,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, pobytové levně se slevou 10 %.
 
Comfort Hotel Prague City East - Praha v prosinci
Comfort Hotel Prague City East
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Comfort Hotel Prague City East, v délce 2 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až pátek 3. prosinec, s vlastní dopravou, za 233 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha v prosinci, zimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 880,- Kč.
 
Hotel Three Storks: RekreaÄŤnĂ­ Pobyt 5 NocĂ­ - Praha v prosinci
Hotel Three Storks: RekreaÄŤnĂ­ Pobyt 5 NocĂ­
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Three Storks: Rekreační Pobyt 5 Nocí, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až úterý 7. prosinec, s vlastní dopravou, za 233 dní v ceně 11280,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, pobytové.
 
Praha 10 - Apartmány Prosperita - Praha v prosinci
Praha 10 - Apartmány Prosperita
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Praha, Praha a okolí v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Praha 10 - Apartmány Prosperita, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až středa 8. prosinec, s vlastní dopravou, za 233 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Praha v prosinci, zimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 2640,- Kč.
 
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 4 Noci - Praha v prosinci
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 4 Noci
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 4 Noci, v délce 5 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 3. prosinec až úterý 7. prosinec, s vlastní dopravou, za 234 dní v ceně 1569,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, pobytové levně se slevou 15 %.
 
Hotel Dap - Praha v prosinci
Hotel Dap
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Dap, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 3. prosinec až pondělí 6. prosinec, s vlastní dopravou, za 234 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha v prosinci, zimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 2950,- Kč.
 • Klimatizace
 • Fitness
 • Bar
 • BezbariĂ©rovĂ˝ přístup
 • DomácĂ­ zvĂ­Ĺ™ata povolena
 
Hotel Aquapalace - Praha v prosinci
Hotel Aquapalace
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Čestlice, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aquapalace, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec, s vlastní dopravou, za 235 dní v ceně 15030,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, pobytové.
 • Klimatizace
 • VnitĹ™nĂ­ bazĂ©n
 • Minibar
 • Bar
 • Tobogány
 • Fitness
 
Hotel Aquapalace - Praha v prosinci
Hotel Aquapalace
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Čestlice, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Aquapalace, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 4. prosinec až sobota 11. prosinec, s vlastní dopravou, za 235 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha v prosinci, zimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 10150,- Kč.
 • Klimatizace
 • VnitĹ™nĂ­ bazĂ©n
 • Minibar
 • Bar
 • Tobogány
 • Fitness
 

Zobrazeno 1-10 z 75 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Praze a okolí

Praha podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata