Ubytování v Praze a okolí v říjnu 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí v Praze a okolí v říjnu 2021. Luxusní ubytování Praha. Dovolená říjen 2021 v Praze a okolí pro rodiny s dětmi levně.

Praha    >    

Praha v říjnu

Vyhledávání ubytování v Praze a okolí

Ubytování v Praze a okolí v říjnu 2021

Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 6 Nocí - Praha v říjnu
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 6 Nocí, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až čtvrtek 7. říjen, s vlastní dopravou, za 171 dní v ceně 2784,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: říjen, podzimní First Minute, pobytové levně se slevou 15 %.
 
Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 2 Noci - Praha v říjnu
Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 2 Noci
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Čestlice, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 2 Noci, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 1. říjen až neděle 3. říjen, s vlastní dopravou, za 171 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha v říjnu, podzimní First Minute, pobytové levně se slevou 10 %, v aktuální ceně 2610,- Kč.
 
Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 5 Nocí - Praha v říjnu
Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Čestlice, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 5 Nocí, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až středa 6. říjen, s vlastní dopravou, za 171 dní v ceně 6573,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: říjen, podzimní First Minute, pobytové levně se slevou 10 %.
 
Aquapalace Hotel Prague - Praha v říjnu
Aquapalace Hotel Prague
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Čestlice, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquapalace Hotel Prague, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 1. říjen až pátek 8. říjen, s vlastní dopravou, za 171 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha v říjnu, podzimní First Minute, pobytové, s výlety, v aktuální ceně 13160,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Tobogány
 • Fitness
 
Aquapalace Hotel Prague - Praha v říjnu
Aquapalace Hotel Prague
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Čestlice, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquapalace Hotel Prague, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pátek 8. říjen, s vlastní dopravou, za 171 dní v ceně 17570,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: říjen, podzimní First Minute, pobytové, s výlety.
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Tobogány
 • Fitness
 
Berchtold - Kunice - Vidovice - Praha v říjnu
Berchtold - Kunice - Vidovice
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Strančice, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berchtold - Kunice - Vidovice, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 1. říjen až pátek 8. říjen, s vlastní dopravou, za 171 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha v říjnu, podzimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 8470,- Kč.
 
Clarion Hotel Prague City - Praha v říjnu
Clarion Hotel Prague City
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Praha, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clarion Hotel Prague City, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pátek 8. říjen, s vlastní dopravou, za 171 dní v ceně 14300,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: říjen, podzimní First Minute, pobytové.
 • Bar
 
Hotel Ramada Airport Prague - Praha v říjnu
Hotel Ramada Airport Prague
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ramada Airport Prague, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 1. říjen až pátek 8. říjen, s vlastní dopravou, za 171 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: Praha v říjnu, podzimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 8190,- Kč.
 
Hotel Three Storks: Rekreační Pobyt 5 Nocí - Praha v říjnu
Hotel Three Storks: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Three Storks: Rekreační Pobyt 5 Nocí, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až středa 6. říjen, s vlastní dopravou, za 171 dní v ceně 13010,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: říjen, podzimní First Minute, pobytové.
 
Hotel U Zlatého Jelena - Praha v říjnu
Hotel U Zlatého Jelena
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Zlatého Jelena, v délce 2 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 1. říjen až sobota 2. říjen, s vlastní dopravou, za 171 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha v říjnu, podzimní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 950,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 314 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Praze a okolí

Praha podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata