Praha se slevou. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022 se slevou. Dovolená Praha pro rodiny s dětmi levně.

Praha    >    

Praha se slevou

Vyhledávání ubytování v Praze a okolí

Praha se slevou podle termĂ­nu

Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 5 Nocí - Praha se slevou
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 5 Nocí, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až pondělí 8. březen, s vlastní dopravou, zítra v ceně 1924,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: sleva, jarní Super Last Minute, pobytové levně se slevou 15 %.
 
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 6 Nocí - Praha se slevou
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 6 Nocí, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 4. březen až středa 10. březen, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha se slevou, jarní Super Last Minute, pobytové levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 2308,- Kč.
 
HodkoviÄŤky - Praha se slevou
HodkoviÄŤky
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hodkovičky, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 13. březen, s vlastní dopravou, za 4 dny v ceně 2423,- Kč. Ubytování od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: sleva, jarní Super Last Minute, pobytové levně se slevou 32 %.
 
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 5 Nocí - Praha se slevou
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 5 Nocí, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 6. březen až čtvrtek 11. březen, s vlastní dopravou, za 4 dny. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha se slevou, jarní Super Last Minute, pobytové levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 1924,- Kč.
 
Clarion Congress Hotel Prague - Praha se slevou
Clarion Congress Hotel Prague
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clarion Congress Hotel Prague, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 7. březen až neděle 14. březen, s vlastní dopravou, za 5 dní v ceně 4470,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: sleva, jarní Super Last Minute, pobytové levně se slevou 32 %.
 
Clarion Congress Hotel Prague - Praha se slevou
Clarion Congress Hotel Prague
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clarion Congress Hotel Prague, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 8. březen až čtvrtek 11. březen, s vlastní dopravou, za 6 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha se slevou, jarní Super Last Minute, pobytové levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 1960,- Kč.
 
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 5 Nocí - Praha se slevou
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 5 Nocí, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 9. březen až neděle 14. březen, s vlastní dopravou, za 7 dní v ceně 1924,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: sleva, jarní Last Minute, pobytové levně se slevou 15 %.
 
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 6 Nocí - Praha se slevou
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 6 Nocí, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 10. březen až úterý 16. březen, s vlastní dopravou, za 8 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha se slevou, jarní Last Minute, pobytové levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 2308,- Kč.
 
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 5 Nocí - Praha se slevou
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 5 Nocí, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 11. březen až úterý 16. březen, s vlastní dopravou, za 9 dní v ceně 1924,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: sleva, jarní Last Minute, pobytové levně se slevou 15 %.
 
Clarion Congress Hotel Prague - Praha se slevou
Clarion Congress Hotel Prague
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clarion Congress Hotel Prague, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 12. březen až neděle 14. březen, s vlastní dopravou, za 10 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha se slevou, jarní Last Minute, pobytové levně se slevou 32 %, v aktuální ceně 1330,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 135 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Praze a okolí

Praha podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata