Praha se snídaní. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí se snídaní 2021 / 2022. Luxusní ubytování v Praze a okolí. Dovolená Praha pro rodiny s dětmi levně.

Praha    >    

Praha se snídaní

Vyhledávání ubytování v Praze a okolí

Praha se snídaní podle termínu

Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 5 Nocí - Praha se snídaní
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 5 Nocí, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až pondělí 8. březen, s vlastní dopravou, zítra v ceně 1924,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: snídaně, jarní Super Last Minute, pobytové levně se slevou 15 %.
 
Aquapalace Hotel Prague - Praha se snídaní
Aquapalace Hotel Prague
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Čestlice, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquapalace Hotel Prague, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 3. březen až středa 10. březen, s vlastní dopravou, zítra. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha se snídaní, jarní Super Last Minute, pobytové, s výlety, v aktuální ceně 12390,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Tobogány
 • Fitness
 
Aquapalace Hotel Prague - Praha se snídaní
Aquapalace Hotel Prague
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Čestlice, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquapalace Hotel Prague, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až pátek 5. březen, s vlastní dopravou, zítra v ceně 3540,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: snídaně, jarní Super Last Minute, pobytové, s výlety.
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Tobogány
 • Fitness
 
Don Giovanni - Praha 3 - Žižkov - Praha se snídaní
Don Giovanni - Praha 3 - Žižkov
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Praha, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Don Giovanni - Praha 3 - Žižkov, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 3. březen až středa 10. březen, s vlastní dopravou, zítra. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha se snídaní, jarní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 6143,- Kč.
 
Hotel Theatrino: Rekreační Pobyt 5 Nocí - Praha se snídaní
Hotel Theatrino: Rekreační Pobyt 5 Nocí
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Theatrino: Rekreační Pobyt 5 Nocí, v délce 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až pondělí 8. březen, s vlastní dopravou, zítra v ceně 3720,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: snídaně, jarní Super Last Minute, pobytové.
 
Hotel U Zlatého Jelena - Praha se snídaní
Hotel U Zlatého Jelena
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Zlatého Jelena, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 3. březen až středa 10. březen, s vlastní dopravou, zítra. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha se snídaní, jarní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 4200,- Kč.
 
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 6 Nocí - Praha se snídaní
Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 6 Nocí
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel U Kříže: Rekreační Pobyt 6 Nocí, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. březen až středa 10. březen, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 2308,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: snídaně, jarní Super Last Minute, pobytové levně se slevou 15 %.
 
Aquapalace Hotel Prague - Praha se snídaní
Aquapalace Hotel Prague
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Čestlice, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquapalace Hotel Prague, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 4. březen až čtvrtek 11. březen, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha se snídaní, jarní Super Last Minute, pobytové, s výlety, v aktuální ceně 12390,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnitřní bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Tobogány
 • Fitness
 
Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 3 Noci - Praha se snídaní
Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 3 Noci
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Čestlice, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 3 Noci, v délce 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. březen až neděle 7. březen, s vlastní dopravou, pozítří v ceně 4403,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: snídaně, jarní Super Last Minute, pobytové.
 
Berchtold - Kunice - Vidovice - Praha se snídaní
Berchtold - Kunice - Vidovice
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Strančice, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berchtold - Kunice - Vidovice, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 4. březen až čtvrtek 11. březen, s vlastní dopravou, pozítří. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha se snídaní, jarní Super Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 6930,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 1715 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Praze a okolí

Praha podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata