Ubytování v Praze a okolí v září 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí v Praze a okolí v září 2021. Luxusní ubytování Praha. Dovolená září 2021 v Praze a okolí pro rodiny s dětmi levně.

Praha    >    

Praha v září

Vyhledávání ubytování v Praze a okolí

Ubytování v Praze a okolí v září 2021

Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 7 Nocí - Praha v září
Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 7 Nocí
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Čestlice, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquapalace Praha: Rekreační Pobyt 7 Nocí, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až středa 8. září, s vlastní dopravou, za 183 dní v ceně 7020,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: září, podzimní First Minute, pobytové levně se slevou 30 %.
 
Aquapalace Hotel Prague - Praha v září
Aquapalace Hotel Prague
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Čestlice, Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Aquapalace Hotel Prague, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. září až úterý 7. září, s vlastní dopravou, za 183 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Praha v září, podzimní First Minute, pobytové, s výlety, v aktuální ceně 14700,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnitřní bazén
  • Minibar
  • Bar
  • Tobogány
  • Fitness
 
Berchtold - Kunice - Vidovice - Praha v září
Berchtold - Kunice - Vidovice
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Strančice, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Berchtold - Kunice - Vidovice, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až středa 8. září, s vlastní dopravou, za 183 dní v ceně 8470,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: září, podzimní First Minute, pobytové.
 
Clarion Congress Hotel Prague - Praha v září
Clarion Congress Hotel Prague
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Praha a okolí v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Clarion Congress Hotel Prague, v délce 5 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. září až neděle 5. září, s vlastní dopravou, za 183 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha v září, podzimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 5280,- Kč.
 
Comfort Hotel Prague City East - Praha v září
Comfort Hotel Prague City East
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Comfort Hotel Prague City East, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až čtvrtek 9. září, s vlastní dopravou, za 183 dní v ceně 8480,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: září, podzimní First Minute, pobytové.
 
Comfort Hotel Prague City East - Praha v září
Comfort Hotel Prague City East
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Comfort Hotel Prague City East, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. září až pondělí 6. září, s vlastní dopravou, za 183 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha v září, podzimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 5300,- Kč.
 
Hotel Ambassador – Zlatá Husa - Praha v září
Hotel Ambassador – Zlatá Husa
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Praha a okolí v luxusním 5hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Ambassador – Zlatá Husa, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až středa 8. září, s vlastní dopravou, za 183 dní v ceně 11550,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: září, podzimní First Minute, pobytové.
 
Hotel Merkur - Praha v září
Hotel Merkur
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Merkur, v délce 7 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. září až úterý 7. září, s vlastní dopravou, za 183 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha v září, podzimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 6240,- Kč.
 
Hotel Merkur - Praha v září
Hotel Merkur
Dovolená v Česku na podzim 2021 v lokalitě Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Merkur, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. září až pátek 3. září, s vlastní dopravou, za 183 dní v ceně 2080,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: září, podzimní First Minute, pobytové levně.
 
Hotel Merkur - Praha v září
Hotel Merkur
Ubytování v tuzemsku na podzim 2021 v regionu Praha, Praha a okolí v 3hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Merkur, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 1. září až středa 8. září, s vlastní dopravou, za 183 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Praha v září, podzimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 7280,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 312 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování v Praze a okolí

Praha podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata